فریم ورکهای CSS

۶ تا از بهترین فریم ورکهای CSS که برای طراحی وب سایت های جذاب باید بدانید

بهترین فریم ورکهای CSS: اگر می خواهید وب سایت و روند توسعه خود را تسریع کنید ، یا می خواهید برخی از طراحی های درجه یک را به وب سایت خود اضافه کنید. پنجره های بازشو جدید بسیار جذاب ، سرعت ، رنگ و موضوعات عالی در انتظار شما هستند.

طراحی وب سایت بسته کاملی از خلقت و رنگ ها است و از فریم ورکهای شگفت انگیزی برخوردار است. هر چارچوب کاربرد منحصر به فرد خود را دارد. بنابراین در اینجا چند چارچوب مورد استفاده شرکت های برتر که باید بدانید آورده شده است.

  1. Bootstrap: فریم ورک Bootstrap پرکاربردترین فریم ورک برای طراحی صفحات وب است. ممکن است این مقاله را روی موبایل یا لپتاپ بخوانید. فکر کنید اگر بخواهید موبایل خود را بچرخانید یا اینجا و آنجا بروید برای دیدن رابط کاربری کامل یا خواندن چیزی چقدر محرک خواهد بود. بنابراین ، در اینجا Bootstrap به طراحی وب سایت ها یا برنامه های وب با مسئولیت پذیری کمک می کند. با داشتن سه کلاس مختلف برای موبایل ، پد و لپ تاپ ، تمام محتوای صفحه وب با توجه به اندازه صفحه دستگاهی که روی آن باز می کنید ، تنظیم می شود.
  2. Semantic UI: برای طراحی های ساده و ظریف و افکتهای باورنکردنی برای قالب وب سایت، مشهور است. Semantic UI بالای ۳۰۰۰+ متغیر تم و قالب، ۵۰+ UI و ۵۰۰۰+ کامیت ارائه می دهد. به ایجاد طرح های زیبا و واکنشگرا با استفاده از HTML کمک می کند. یک نکته جالب دیگر در مورد آن این است که شما باید یکبار رابط کاربری خود را توسعه دهید. و سپس می توانید با همان کد در همه جا مستقر شوید. Semantic مجهز به سیستم وراثت است. متغیرهای موضوعی سطح بالا که به شما امکان می دهند آزادی کامل در طراحی داشته باشید. اندازه پرونده کوچک و حداقل زمان بارگیری. زیرا شما فقط می توانید اجزای مورد نیاز خود را بارگیری کنید. هر کدام از آنها دارای پرونده JS و استایل مخصوص به خود هستند.
  3. Foundation: چارچوب طراحی واکنشگرای ایجاد شده توسط Zurb بسیار پیشرفته است. Foundation یک چارچوب معنایی ، خواندنی ، انعطاف پذیر و کاملا قابل تنظیم است. طراحی کنید تا با هر دستگاه ، محیط و قابلیت دسترسی کار کنید. از ویژگی های غنی آن در سایت هایی مانند Facebook ، eBay و Mozilla نیز استفاده می شود. هنگام کار با Foundation انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت.
  4. Gumby: فریم ورک Gumby به شما امکان می دهد که طرح ها را خیلی سریع تر از قبل سفارشی کرده و بسازید. چارچوب Gumby یک چارچوب CSS انعطاف پذیر و واکنشگرا است ، طراحی شده توسط SASS. این Framework دارای ۱۲ طرح چیدمان شبکه است که فضای مرورگر را به ۱۲ شبکه تقسیم می کند. Gumby از شبکه بندی تو در تو پشتیبانی می کند و طرح بندی صفحه سریع و منطقی ایجاد می کند. و نمونه های اولیه برنامه با سیستم شبکه انعطاف پذیر و رسپانسیو و کیت UI. این چهارچوب دارای مستندات قوی و کامل است.
  5. Materialize: یک چارچوب طراحی سایت رسپانسیو و واکنشگرای مدرن مبتنی بر Material Design. با انیمیشن و انتقال تصفیه شده کار می کند تا تجربه نرم تری را برای توسعه دهندگان فراهم کند. متمرکز بر تجربه کاربری ، مجموعه عظیمی از اجزای سازنده را ارائه می دهد.
  6. UIKit: فریم ورک UIKit یک چارچوب سبک ، بسیار قابل تنظیم و ماژولار است. به ایجاد رابط های کاربری پیشرفته با استفاده از اجزایی مانند nestable کمک می کند. UIkit مجموعه ای جامع از HTML ، CSS و مولفه های کوچک واکنشگرا و مبتنی بر جاوااسکریپت است. این چارچوب از قراردادهای نامگذاری سازگار و بدون درگیری استفاده می کند. این باعث می شود که استفاده از آن ساده باشد.

نتیجه گیری

چهارچوبهای بیشماری دیگر در سراسر وب وجود دارد. هر فریم ورک بهترین نتیجه را می دهد. هر یک دلیل متفاوتی برای تقاضای خود در بین توسعه دهندگان دارد. با این حال ، فریم ورکهای CSS فوق بالاترین و بیشترین استفاده را دارند. اگر توسعه دهنده فرانت اند هستید یا قصد دارید در آینده به یکی از آنها تبدیل شوید ، مطمئن شوید که این موارد را می دانید.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه