نصب قالب Neve

آموزش نصب قالب Neve در وردپرس

 برای شروع طراحی سایت با وردپرس اولین قدم نصب یک قالب مطابق میل کاربر یا مشتری است. بنابراین درآموزش امروز شما نصب قالب Neve، یکی از هزاران قالب موجود را همراه ما یاد خواهید گرفت.

نصب قالب Neve فقط در ۵ مرحله

نصب قالب Neve

۱- برای شروع نصب قالب در وردپرس، ابتدا از قسمت صفحه ادمین، بخش نمایش را انتخاب کرده تا از طریق تم‌ها، تم جدید یعنی Neve را سرچ کنیم.

۲- درسمت چپ، مزایای استفاده از قالب Neve و کاربردهایش برای شما بطور مختصر توضیح داده شده تا با مطالعه آن و متناسب با نیازهایتان Neve را بعنوان قالب سایت خود انتخاب کنید.

نصب قالب Neve

۳- پس برای شروع راه اندازی سایت نصب قالب از ضروریات است. با نصب کردن قالب، گزینه فعال شدن نشان داده خواهد شد که برای ادامه ی کار باید بر روی آن کلیک کنیم.

۴- هم اکنون قالب Neve در وردپرس شما نصب شده و قابل استفاده است. اگر می‌خواهید درباره‌ی قالب Neve  بیشتر بدانید، می‌توانید از طریق Documentation به جزئیات بیشتری دسترسی داشته باشید. با انتخاب گزینه Try one of our ready to use Starter Sites ، بخش  Neve Options برای شما نمایش داده خواهد شد که شامل قالب‌های نمونه آماده می‌باشد.

اکنون شما میتوانید باتوجه به سلیقه و نیاز خود، قالب موردنظرتان را انتخاب کنید.

نصب قالب Neve

۵- با درون ریزی کل برگه‌های قالب و سایت‌های نمونه آماده، پلاگین‌ها و افزونه‌های لازم در قالب بصورت خودکار نصب خواهند شد.

با انتخاب گزینه درون ریزی کل برگه‌های قالب، مطابق تصویر انجام خواهدشد.

بانتخاب گزینه درون ریزی سایت‌های نمونه آماده، افزونه‌های مربوطه نصب می‌شوند.

حال تنها قدم باقی مانده اینست که شما با مشاهده وبسایت انتخابی خود، میتوانید شروع به طراحی سایت کنید.

امروزه قالب‌های وردپرس شرکتی مورد توجه اکثر مشتریان و کاربران قرارگرفته چراکه معرفی و فروش محصول در آن با آیتم‌هایی جذاب و منحصربفرد همراه است. بنابراین شما می‌توانید با درنظر گرفتن دموهای متفاوت آن، قالب‌های موردنیاز خودرا انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه